Legoland (DE)

Německý Legoland je našincem patrně nejnavštěvovanější zábavní park, neboť se k nám nachází nejblíže. I tady si užije zábavu celá rodina ať už legendární stavebnici její členové propadli, či nikoliv.

Miniland

Patrně největší lákadlo Legolandu je právě Miniland. Tato oblast nabízí dlouhou procházku kolem nejznámějších a nejzajímavějších míst světa složených z kostiček lega. Na své si tu přijde opravdu každý.

X-Treme

V tomto areálu najdete horskou dráhu Great Lego Race a podmořskou procházku Atlantis. Dále třeba vodní střílečku Aquazone Wave Racers. 

Ninjago

Nadšení budou fanoušci Lego Ninjago. Jim je určen celý jeden areál s virtuální střílečkou NinjaGo Ride. 

Pharaohs´ Land

V této oblasti najdete střílečku ze starověkého Egypta Temple X-Pedition (jak jinak než z kostiček lega), lety balónem a vodní atrakci Pyramid Rallye.

Lego City

Lego City je atrakcemi nacpané a kdovíproč se zde nachází také Flying NinjaGo. Již z názvu je patrné, že jde o létání ve speciálních strojích. Ti nejmenší (ale nejen oni) se zde mohou projet ve vláčku, proletět se letadýlkem, plout na lodičce, nebo projet v automobilu. Vše samozřejmě v designu lega.

Knights´Kingdom

Obsáhlá část nabízí horskou dráhu Fire Dragon a Dragon Hunt. Dále třeba kolotoč Caterpillar Ride, nebo projížďku na koni Roayal Joust.

Adventure Land

dobrodružství na vás čeká v Adventure Landu, kde si nejvíce užijete vodní jízdu Jungle X-pedition a méně náročnou Canoe X-pedition. Dále se můžete projet pralesem se zvířátky v Safari Tour. Tuto atrakci ocení zejména nejmenší.